Skrastiņam un Ivanānam zaudējumi

Aizvadītās nakts NHL spēlēs zaudējumus piedzīvoja latviešu hokejistu Kārļa Skrastiņa un Raita Ivanāna pārstāvētās komandas.

Kārlis Skrastiņš

Skrastiņa Dalasas «Stars» viesos ar 1:2 piekāpās Sentluisas «Blues» komandai, bet latviešu aizsargs laukumā pavadītajā nepilnā 21 minūtē bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

«Stars» komandas labā vienīgos vārtus guva Brendens Morouvs, bet «Blues» rindās ar precīziem metieniem izcēlās Tīdžejs Oušī un Karlo Kolaiakovo.

Citā mačā Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda savā laukumā ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Anaheimas «Ducks». Ivanāns nospēlēja nedaudz vairāk par četrām minūtēm, kuru laikā izdarīja vienu metienu, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu ar Šeldonu Brukbenku.

«Kings» labā vienīgos vārtus guva Džeks Džonsons, bet viesiem pamatlaikā izcēlās Saku Koivu, kurš realizēja arī uzvaras «bullīti» pēcspēles metienu sērijā.

«Kings» hokejisti ar 95 punktiem 78 mačos ir 7. vietā Rietumu konferencē, bet «Stars» komanda ar 84 punktiem 79 spēlēs ir 12. vietā, par pieciem punktiem atpaliekot no 8. vietā esošās Kolorādo «Avalanche». Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs «Stars» jāuzvar atlikušās trīs spēles, turklāt jācer arī uz konkurentu zaudējumiem.