Skrastiņam uzvara Anaheimā pret «Ducks»

Nacionālajā hokeja līgā uzvaru aizvadītajā naktī izcīnīja Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda, kas viesos ar 4:2 uzvarēja Anaheimas «Ducks» hokejistus, vēsta «nhl.com»

Rezultātu mačā atklāja Lūi Ēriksons, pirmā perioda 14. minūtē pārspēdams mājinieku vārtsargu Jonasu Hilleru. Otrā perioda vidū viesiem jau bija trīs vārtu pārsvars — vārtus guva Brendans Morovs, un skaitlisko vairākumu realizēja Trevors Deilijs.

«Ducks» hokejistiem pirmo reizi Mārtiju Turko izdevās pārspēt trešdaļas izskaņā, kad precīzs bija Raiens Geclafs.

Spēles pēdējā trešdaļā laukuma saimnieki pēc Džofrija Lupula precīza metiena rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet spēles pēdējā minūtē Stīvs Ots jau tukšos vārtos raidīja ceturto ripu.

Skrastiņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 23 minūtēm, kuru laikā rezultativitātes punktus nenopelnīja. Aizsargam aizvadītajā mačā bija negatīvs lietderības koeficients -2.