Skrastiņam uzvara, Ivanānam un Bārtulim zaudējumi

Aizvadītās nakts NHL spēlēs uzvaru izcīnīja Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda, bet Raita Ivanāna un Oskara Bārtuļa klubi piedzīvoja zaudējumus.

Zach Parise & Kārlis Skrastiņš

Pagājušajā naktī pie uzvaras tika Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars», kas savā laukumā ar 5:3 pārspēja Ņūdžersijas «Devils» komandu.

Skrastiņa pārstāvētā «Stars» savā laukumā ar 5:3 pieveica Ņūdžersijas «Devils» komandu. Latviešu aizsargs šajā spēlē nepilnas 21 minūtes laikā veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes.

«Stars» komandas labā divus vārtus guva Stefans Robidā, pa reizei izcēlās Maiks Ribeiro, Toms Vondells un Vorens Pīterss, bet četras rezultatīvas piespēles sakrāja Breds Ričardss. «Devils» komandā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Braiens Rolstons, bet vienreiz precīzi meta Treviss Zajaks.

Ivanāna Losandželosas «Kings» savā laukumā ar 2:5 piekāpās Kalgari «Flames» hokejistiem. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja nepilnas deviņas minūtes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes.

«Kings» komandas labā vārtus šajā mačā guva Drjū Dautijs un Aleksandrs Frolovs. «Flames» rindās ar hat-trick izcēlās komandas kapteinis Džeroms Iginla, bet pa reizei precīzi bija Deimonds Lengkovs un Deivids Moss.

Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas «Flyers» komanda ar 1:3 izbraukumā zaudēja Fīniksas «Coyotes». Latvijas izlases aizsargs nepilnu 13 minūšu laikā izcēlās ar vienu spēka paņēmienu un divāsm soda minūtēs par ripas izmešanu ārpus laukuma no savas aizsardzības zonas.

«Flyers» labā vienīgos vārtus guva Skots Hartnels, bet Fīniksas komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Metjū Lombardi, Šeins Douns un Kīts Jendls.

Austrumu konferences kopvērtējumā «Flyers» ar 25 punktiem 20 spēlēs ir 5. vietā. Rietumu konferencē «Kings» ar 28 punktiem 24 mačos ieņem 5. vietu, bet «Stars» ar 26 punktiem 22 spēlēs ir 9. vietā.