Skrastiņam vārti, Ivanānam uzvara

Pagājušās nakts NHL spēlēs zaudējumu piedzīvoja Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Floridas «Panthers» komanda, bet uzvaru izcīnīja Raita Ivanāna Losandželosas «Kings».

Kārlis Skrastiņš

Kārļa Skrastiņa trešie vārti šajā sezonā nelīdzēja Floridas «Panthers» izcīnīt uzvaru, taču pie panākuma tika Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» komanda.

«Panthers» savā laukumā ar 1:4 atzina Dalasas «Stars» pārākumu, bet Skrastiņš savas komandas labā pirmā perioda 13. minūtē guva vienīgos vārtus, tobrīd panākot 1:0. Kopumā latviešu aizsargs šajā mačā nospēlēja nepilnas 19 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus un bloķēja divus pretinieku metienus, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs –1.

«Stars» komandā ar hat-trick izcēlās kanādiešu uzbrucējs Maiks Ribeiro, bet vienus vārtus guva veterāns Maiks Modano.

«Kings» hokejisti viesos ar 6:5 apspēlēja Kolorādo «Avalanche» komandu, bet Ivanāns laukumā pavadīja tikai nepilnas trīs minūtes, kuru laikā izcēlās ar vienu spēka paņēmienu un divām soda minūtēm.

Divus vārtus Losandželosas kluba labā guva Aleksandrs Frolovs, bet pa reizei precīzi meta Džeks Džonsons, Kails Kalders, Dastins Brauns un Džarets Stolls. «Avalanche» sastāvā pa vieniem vārtiem guva Mareks Svatošs, Braiens Vilsijs, Koudijs Makleods, Kriss Stjuarts un Tīdžejs Hensiks.

«Panthers» komanda ar 50 punktiem 46 spēlēs noslīdēja uz devīto vietu Austrumu konferencē, bet «Kings» ar 45 punktiem 46 mačos ieņem 13. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.