Skrastiņš atgriežas, «Stars» uzvar Sanhosē

Aizvadītās nakts NHL spēlē Dalasas «Stars» komanda viesos pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pieveica Sanhosē «Sharks» hokejistus.

Kārlis Skrastiņš

Kārlis Skrastiņš pēc sagrieztā pirksta izārstēšanas atgriezās uz ledus palīdzot Dalasas «Stars» viesos pārspēt Sanhosē «Sharks».

Skrastiņš nospēlēja nedaudz vairāk par 24 minūtēm, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Pirmajā trešdaļā Maiks Ribeiro izvirzīja vadībā Dalasas komandu, tomēr līdz perioda beigām Denija Hītlijs un Robs Bleiks panāca 2:1 «Sharks» labā. Izlīdzinājumu «Stars» hokejisti panāca tikai trešā perioda vidū, kad vārtus guva Breds Ričardss, bet pēcspēles metienu sērijā, kurā bija nepieciešami 11 piegājieni, uzvaru nodrošināja aizsargs Mets Niskanens.

«Stars» komanda ar 37 punktiem 31 mačā ieņem 8. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.