Skrastiņš pārbaudes spēlē pieveic Karsumu

Latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētā komanda Dalasas «Stars» aizvadītajā naktī izcīnīja uzvaru pirmssezonas pārbaudes spēlē, ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā uzvarot cita latvieša — Mārtiņa Karsuma — pārstāvēto klubu Tampabejas «Lightning», vēsta «nhl.com».

Skrastiņš laukumā pavadīja vairāk par 17 minūtēm, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja divus metienus. Aizsargs pie rezultativitātes punktiem netika, bet nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Karsums laukumā spēlēja nedaudz mazāk par 13 minūtēm, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī izpildīja trīs spēka paņēmienus. Lietderības koeficients uzbrucējam bija neitrāls. Jāpiebilst, ka uzbrucējam bija iespēja gūt vārtus ar pēcspēles metienu, taču spēlētājs to nerealizēja.