Skrastiņš piespēlē, «Stars» uzvar Čikāgā

Pagājušās nakts NHL spēlē latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda viesos ar 4:3 pieveica Čikāgas «Blackhawks».

Dalasas «Stars» hokejisti NHL Rietumu konferences kopvērtējumā pēc uzvaras pār Čikāgas «Blackhawks» ieņem septīto vietu.

Skrastiņš laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes, nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1 un otrā perioda trešajā minūtē asistēja «Stars» komandas kapteinim Brendenam Morouvam, kurš atklāja mača rezultātu.

Dalasas komandas labā bez Morouva vārtus guva arī Stefans Robidā, Maiks Ribeiro un Tobijs Pītersens, bet «Blackhawks» rindās ar precīziem metieniem atzīmējās Trojs Brauers, Niklass Hjalmarsons un Džonatans Teivss.

«Stars» hokejisti Rietumu konferences kopvērtējumā ar deviņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem septīto vietu.

Skrastiņam šī bija otrā rezultatīvā piespēle pēdējās trīs spēlēs, jo arī trešdien pret Nešvilas «Predators» latviešu aizsargs asistēja savam komandas biedram.

Citā pagājušās nakts spēlē Raita Ivanāna pārstāvētā Losandželosas «Kings» ar 1:4 izbraukumā zaudēja Kolumbusas «Blue Jackets» hokejistiem. Ivanāns laukumā pavadīja tikai nepilnas četras minūtes un nopelnīja divas soda minūtes.

«Kings» komanda Rietumu konferences kopvērtējumā ar astoņiem punktiem astoņos mačos ieņem devīto vietu.