Skrastiņš uzvar Detroitā, Bārtulis uzvar Ivanānu

Pagājušajā naktī Nacionālajā hokeja līgā spēles aizvadīja visu trīs latviešu hokejistu pārstāvētie klubi, vēsta «nhl.com».

Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas «Stars» komanda izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Detroitas «Red Wings» hokejistus.

Skrastiņš laukumā pavadīja 22 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un bloķēja divus pretinieku metienus, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Citā spēlē savā starpā tikās Oskara Bārtuļa pārstāvētais klubs Filadelfijas «Flyers» un Raita Ivanāna Losandželosas «Kings».

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Bārtuļa pārstāvētā «Flyers» komanda. Bārtulis laukumā pavadīja 13 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja trīs metienus un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Savukārt Ivanāns spēlēja trīs minūtes un 57 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un izmantoja vienu spēka paņēmienu. Uzbrucēja lietderības koeficients bija neitrāls.

Pie uzvaras aizvadītajā naktī tika arī Floridas «Panthers», Fīniksas «Coyotes» un Edmontonas «Oilers» hokejisti.