Skrastiņu naids naudas dēļ turpinās tiesā

Apollo
10 komentāri

Joprojām turpinās cīņa par sāpju naudu, ko Krievijas puse savulaik lēmusi izmaksāt 2011. gada septembrī aviokatastrofā bojā gājušā latviešu hokejista Kārļa Skrastiņa tuviniekiem, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve».

Skrastiņu naids naudas dēļ turpinās tiesā

"Ne uz to mantojumu, kas Kārlim palika Rīgā, ne īpašumiem, kas bija Amerikā, mēs nepretendējam un nekad neesam pretendējuši," strikti norādījis hokejista brālis Atis.

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pēc «PDz» rīcībā esošās informācijas, ir bijušas jau četras tiesas sēdes, bet galīgā rezultāta lietā vēl neesot.

Pēc traģiskā notikuma finansiālu atbalstu solīja Krievijas hokejistu arodbiedrība, apdrošināšanas kompānijas, federācija un «Lokomotiv» klubs. Pēc Krievijas likumiem, viņu hokejistu sāpju naudu vienādās daļās saņem tuvinieki - māte, tēvs, sieva un bērni. Savukārt pēc Latvijas likumdošanas pirmās pakāpes radinieki ir sieva un bērni, tādēļ vecākiem nekas nepienākoties.

Kārļa brālis Atis jau sen norādījis, ka arī Krievijas puse esot neizpratnē par to, ka hokejista mātei no sāpju naudas netiekot ne santīma, tādēļ tiekot meklētas likumīgas iespējas Kārļa mātei pretendēt uz daļu kompensācijas.

«PDz» izdevies noskaidrot, ka šī daļa esot vien 6000 latu - daļa summas, ko viena no apdrošināšanas kompānijām izmaksājot katram tuviniekam.

Jau esot atceltas četras tiesas sēdes un piektā gaidāma nākammēnes.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv