«Skrien Latvija» seriālu sāks ar preses konferenci un koptreniņu Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

19. martā, plkst. 18.00, «Sportland» veikalā tirdzniecības parkā «Alfa» notiks skriešanas seriāla «Skrien Latvija» 2013. gada sezonas atklāšanas preses konference un pirmais koptreniņš.

Preses konferencē piedalīsies visu «Skrien Latvija» posmu:

  • Rēzeknes pusmaratona,
  • Biķernieku pusmaratona,
  • Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratona,
  • Liepājas pusmaratona,
  • SEB Kuldīgas pusmaratona,
  • Sportlat Valmieras maratona,
  • Siguldas pusmaratona

organizatori, kuri izklāstīs svarīgāko informāciju par «Skrien Latvija» nolikumu, jaunumiem, katra posma niansēm un sarūpētiem pārsteigumiem. 

Bez posmu organizatoriem, preses konferencē piedalīsies arī «Skrien Latvija» lielākie atbalstītāji – preču zīmols «Nike», dzeramais ūdens «Vichy», sporta dzēriens «Isostar», sporta preču veikalu tīkls «Sportland». Šogad par atbalstītāju ir kļuvusi arī SEB banka.

Pasākumu vadīs atraktīvais olimpietis Jēkabs Nākums.

Uz preses konferenci tiek aicināti visi skriešanas draugi, aktīvā dzīvesveida piekritēji un medija pārstāvji, kuriem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Pēc preses konferences pie tirdzniecības parka «Alfa» galvenās ieejas būs atrodama «Nike» telts, kurā notiks šī gada pirmais «Skrien Latvija» koptreniņš.

To vadīs Nike Riga Run treneri Jānis Razgalis un Inese Nagle. Sākumā dalībnieki iesildīsies un veiks dažādus vingrinājumus, lai pēc tam varētu doties kopīgā skrējienā pa Biķernieku mežu. Treniņa distances garums būs līdz 5 km. Pēc treniņa tur pat «Nike» teltī organizatori būs sarūpējuši dažādus atspirdzinošus dzērienus slāpju remdēšanai un spēka atjaunošanai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv