«Skype Extras» pārsniedz 10 miljonu lejupielādi

Apollo
0 komentāru

«Skype» paziņo, ka kopš «Extras Manager» kļuva pieejams «Skype 3.0 Windows» versijā («Skype 3.0 for Windows») pirms četriem mēnešiem, «Skype Extras» ir lejuplādētas vairāk nekā 10 miljonu reižu, informē Villu Araks, «Skype» reģionālais sabiedrisko attiecību vadītājs.

«Skype Extras» pārsniedz 10 miljonu lejupielādi

Foto: Skype

«Extras» ir papildinājumi jeb tā sauktie spraudņi («plug-ins»), ko izveidojuši neatkarīgi trešās puses izstrādātāji, sniedzot iespēju paplašināt «Skype» funkcionalitāti.

Izmantojot «Extras», «Skype» lietotāji var darīt daudz vairāk, piemēram, spēlēt tādas galda spēles kā «Backgammon» vai dambreti, personalizēt video grafisko ikonu («avatar» — grafiska ikona, kas attēlo reālu personu kibertelpā) un sadarboties ar draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem visā pasaulē. «Extras Manager» kļuva pieejams pagājušā gada 13. decembrī līdz ar jauno «Skype 3.0 Windows» versiju. Tagad «Extras» ir daudz vieglāk atrast, instalēt un lietot, kā arī piekļūt tām no visdažādākajām vietām programmā «Skype».

«Skype Extras» ir arī radījušas biznesa iespēju trešās puses izstrādātājiem, piedāvājot «Skype» lietotājiem ērtu pieeju viņu programmatūrai. Tagad izstrādātāji var radīt, publicēt un piedāvāt savu programmatūru pakalpojumus starp vairāk nekā 196 miljoniem reģistrēto lietotāju.

Lietojumprogrammatūra, kas pašlaik ir visbiežāk lejuplādētā no «Extras» izvēlnes, ir «CrazyTalk for Skype», kas atļauj «Skype» lietotājiem izmantot grafiskās ikonas un emocijzīmes «Skype» video zvanu laikā. Kopš «CrazyTalk for Skype» ir pieejams, tas ticis lejupielādēts vairāk nekā 3,5 miljonus reižu. «Kopš mēs pievienojāmies «Skype» Izstrādātāju programmai («Developer program»), lejupielāde ir no tūkstošiem reižu sasniegusi miljonus mēnesī,» saka Čārlzs Čens, «Reallusion» vadītājs («CrazyTalk» publicētājs).

«Skype» biznesa vajadzībām izmanto aptuveni 30% «Skype» lietotāju. «Pamela Call Recorder Extra» pašlaik ir visvairāk lejupielādētā — vairāk nekā miljons reižu — biznesa lietojumprogrammatūra. «Pievienojoties «Skype» Izstrādātāju programmai, mēs esam palielinājuši savu lietotāju skaitu un arī sasnieguši ievērojumu pieaugumu ienākumos. Kopš palaišanas «Pamela Call Recorder Extra» ir divkārt pārsniegusi lejupielādi mūsu tiešajā mājas lapā. Šis skaitlis pieaug ar katru mēnesi, un tas patiešām ir atmaksājies,» saka Diks Šiferli, «Pamela-Systems» dibinātājs un vadītājs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.09.2017
Ienākt apollo.lv