Slakterim piektā vieta Latvijas GP ātrumsacensībās

F-2000 ātrumlaivu pasaules čempionāta Latvijas «Grand Prix» ātrumsacensībās piekto vietu sestdien izcīnīja Latvijas pilots Uvis Slakteris.

Par uzvarētāju ātrumsacensībās kļuva AAE pilots Arifs az Zafēns, kurš ar savu laivu sasniedza 173,4 kilometrus stundā lielu ātrumu. Otro labāko rezultātu — 172,3 kilometrus stundā — sasniedza F-2000 pasaules čempions zviedrs Jonass Andersons, bet trešais ar 171,1 kilometru stundā lielu ātrumu bija Ouvens Dželfs.

Slakteris uzrādīja 169,8 kilometrus stundā lielu ātrumu, bet cits Latrviju pārstāvošais pilots Genādijs Tučkovs, kurš bija 14. ātrākais — 155,3 km/h.

Savukārt Latvijas «Grand Prix» izcīņas mačsacīkstēs («mach race») sacensībās uzvarēja pasaules čempions zviedrs Jonass Andersons.

Abi Latviju pārstāvošie piloti Uvis Slakteris un Genādijs Tučkovs mačsacīkstēs izstājās jau pirmajā kārtā.

«Mach race» finālā Andersons pārspēja angli Kolinu Dželfu, bet cīņā par trešo vietu Dželfa brālis Ouvens uzvarēja Arifu az Zafēnu no AAE.