Slakteris sacensībās Ungārijā cieš nopietnā avārijā

Apollo
0 komentāru

«Riga Powerboat Team» pilots Uvis Slakteris svētdien Dunaujvārošā, Ungārijā, ātrumlaivu Otrās formulas (F-2) pasaules čempionāta finālbrauciena otrajā atkārtotajā startā cieta avārijā, kurā bija iesaistīti vēl divi citi piloti, aģentūru BNS informēja komanda.

Slakteris sacensībās Ungārijā cieš nopietnā avārijā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Ungārijas posma sacensībās notika netipiski daudz avāriju, tādēļ tika rīkoti vairāki atkārtoti starti. Otrā atkārtotā starta laikā avārijā tika iesaistīts arī Slakteris. Divi citi piloti ietriecās Uvja laivā, kā rezultātā laiva tika smagi bojāta un pakļuva zem ūdens. Pateicoties gaisa spilveniem un citām drošības sistēmām, Slakteris, lai arī sarijies ūdeni, tomēr laimīgi nokļuva ārpus laivas virs ūdens.

Šis negadījums Slakterim bija viens no smagākajiem viņa karjerā. «Salīdzinot ar šīs dienas avāriju, nāves cilpa 2008. gada Rīgā notikušajā F-2 Pasaules Čempionātā bija viegla pastaiga,» tā par notikušo izteicās pilots.

Brīvajos treniņos Slakterim bija otrs labākais rezultāts, un izslēgšanas braucienos viņš izcīnīja 3. vietu. Kvalifikācijas kopvērtējumā finālbraucienā viņam tika noteikta 6. sākuma pozīcija, no kuras viņš arī šodien mēģināja gūt punktus čempionāta kopvērtējumam.

Pēc tam vēl vairākiem atkārtotiem startiem un avārijām par sacensību uzvarētāju kļuva Jusefs Al Rubajans no Kuveitas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv