Slakteris un Tučkovs dodas uz Skandināviju

Apollo
0 komentāru

18. jūnijā Somijā norisināsies Skandināvijas čempionāta otrais posms F-2000 ātrumlaivu klasē, kurā piedalīsies abi Latvijas piloti Uvis Slakteris un Genādijs Tučkovs.

Kā zināms, abi piloti piedalījās arī pirmajā Skandināvijas čempionāta posmā, kurā Tučkovs izcīnīja trešo vietu, bet Slakteris bija devītais. 

Skandināvijas čempionāta posms abiem pilotiem bija kā sagatavošanās etaps «BOAT GP» pasaules čempionāta pirmajam posmam, kas 11. un 12. jūnijā norisinājās Rīgā. Atgādināšu, ka tajā Uvis Slakteris izcīnīja septīto vietu, tiekot pie četriem ieskaites punktiem, un ātrumrekordu sacensībā bija piektais.

Lai veiksmīgāk piedalītos visās sezonā ieplānotajās sacensībās, abi piloti aizvada regulārus treniņbraucienus. Genādijs Tučkovs trenējas Lielupē Jūrmalā, bet Uvis Slakteris Sergeja Atamanova un Sergeja Ņikitina vadībā trenējas Mēmelē.

Plānots, ka pēc Skandināvijas čempionāta otrā posma, nākamos treniņus piloti aizvadīs kopā. Kā izteicies Uvis Slakteris, patlaban treniņos tiek uzrādīti stabili rezultāti un apļos ir tikai mazas novirzes, kas apliecina jaunās laivas potenciālu.

Uvis Slakteris

Uvis Slakteris

Foto: AFI/B.Koļesņikovs

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv