Slaktiņš Krievijā: slepkava nesen izlaists no psihiatriskās slimnīcas Attēlu galerija

Apollo
45 komentāri

Belgorodas slaktiņā aizdomās turētais Segejs Pomazuns pavisam nesen - pagājušā gada decembrī - atbrīvots no ārstēšanās psihiatriskajā slimnīcā, vēsta «Life News».

Slaktiņš Krievijā: slepkava nesen izlaists no psihiatriskās slimnīcas 3 attēli Atvērt

Foto: Reuters/Scanpix

«Life News» ziņo, ka Pomazuns pagājušā gada nogalē izlaists no slēgtā tipa ārstnieciskās iestādes, kur viņam ārstēšanos bija nozīmējusi tiesa.

Kāds avots tiesībsargājošajās iestādēs pastāstījis «Life News», ka Pomazunam nozīmēta ārstēšana saistībā ar krimināllietu par zādzību. Eksperti atzina, ka vīrietis ir psihiski slims un tiesai nācās viņu nosūtīt uz psihiatrisko slimnīcu.

Belgorodas labošanas kolonijā, kur Pomazuns izcieta četru gadu cietumsodu, viņu raksturo kā garīgi nelīdzsvarotu un impulsīvu cilvēku.

Soda izciešanas laikā viņš 29 reizes sodīts par dažādiem ieslodzījuma vietas noteikumu pārkāpumiem.

«Apollo» jau ziņoja, ka pirmdien ap plkst.14 Krievijā, Belgorodā apšaudē pie tirdzniecības centra nogalināti seši cilvēki, tostarp 14 un 16 gadus vecas pusaudzes.

Šāvējs neilgi pēc notikušā aizbēga no notikuma vietas, taču vēlāk viņa atrašanās vieta tika noskaidrota. To ielenca specvienību darbinieki. Šobrīd Belgorodā notiek viņa aizturēšanas operācija un policija aicina pilsētas iedzīvotājus bez vajadzības neiziet no savām mājām.

Apšaudē dzīvību zaudēja seši cilvēki - trīs garāmgājēji un  trīs veikala «Medības» darbinieki. Šāvējs brauca ar automašīnu «BMW X5», ar kuru aizbēga no notikuma vietas, bet vēlāk viņš to pameta.

Aculiecinieki stāsta, ka vīrietis iegājis veikalā, bet no tā iznākot, pamanījis, ka viņa automašīna ir noskrāpēta. Tas viņu saniknojis un viņš sācis šaut uz garāmgājējiem.

Tad viņš atkārtoti iegājis veikalā, kur izdarīja vēl vairākus šāvienus.

Citi aculiecinieki gan norāda, ka vīrietis atklājis uguni jau tiklīdz izkāpa no mašīnas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv