Slavenākie jogas mūzikas izpildītāji uzstāsies Rīgā

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien, 20.maijā, Rīgā viesosies vieni no pasaulē pazīstamākajiem jogas mūzikas izpildītājiem - Deva Premal & Miten. Maģiskā koncertā viņiem pievienosies nepāliešu bansuri maestro Manose. Koncerts notiks Rīgas Kongresu namā. Biļetes vēl nopērkamas «Biļešu Serviss» kasēs un internetā «bilesuserviss.lv».

Slavenākie jogas mūzikas izpildītāji uzstāsies Rīgā

Publicitātes foto.

Deva Premal & Miten, izpildot sakrālās jogas mūziku un mantras, kļuvuši par globālu fenomenu, kas ar panākumiem uzstājas visā pasaulē.

Deva Premal dzimusi Vācijā, un šobrīd ir atpazīstamākā mantru izpildītāja Rietumos. Miten dzimis Londonā un savas muzikālas karjeras ietvaros savulaik koncertējis kopā ar tādiem māksliniekiem kā «Fleetwood Mac», «Lou Reed» un citiem. 30 gadu vecumā Miten kļuva par pazīstamā indiešu mistiķa un garīgā skolotāja Ošo sekotāju, un iepazina sakrālo mūziku, meditējot un spēlējot Ošo dibinātajā kopienā.

Deva Premal un Miten satikās 1990.gados Indijā, pateicoties Ošo sludinātās filosofijas arvien pieaugošajai popularitātei Rietumeiropas iedzīvotāju vidū. Deva Premal pievienojās Miten, dziedot muzikālajās apvienībās kā fona dziedātāja, taču, Miten iedrošināta, ar laiku sāka dziedāt mantras viena pati. Abu duets drīz vien kļuva populārs Rietumu pasaulē, kur viņi seno un dziedinošo mantru mūziku padarīja par laicīgās pasaules sakrālās mūzikas fenomenu.

Šajā koncerturnejā  viņus pavada īpaša instrumenta, kas izgatavots no bambusa koka, bansuri, spēlmanis Manose. Bansuri ir viens no vecākajiem un tipiskākajiem mūzikas instrumentiem, kuru spēlē hinduisti.

Deva Premal & Miten un Manose koncertu organizē «Positivus Music».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv