Šlēgelmilham sekmīgs starts «Carrera Cup» ceturtajā posmā

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs svētdien izcīnīja septīto vietu Vācijas «Carrera Cup» salonautomobiļu čempionāta ceturtajā posmā, kas notika Norisringas trasē Vācijā.

Kvalifikācijas sacensībās Šlēgelmilhs sestdien izcīnīja 13. vietu, bet sacīkstēs svētdien jau pēc pāris apļiem bija pakāpies uz desmito vietu. Vēlāk Latvijas sportists spēja pakāpties arī uz devīto vietu, bet 20. aplī, cīnoties par labāku vietu, Šlēgelmilhs piedzīvoja sadursmi, taču spēja turpināt sacīkstes.

Arī sacīkšu turpinājumā Šlēgelmilhs brauca ātri, kas līdz finišam viņam ļāva pakāpties uz septīto vietu, kas Latvijas autosportistam ir labākais sasniegums šajā sezonā.

Ceturtajā posmā uzvarēja francūzis Nikolā Armindo, kurš ātrākais bija arī trešajā posmā.

Kopvērtējumā pēc četriem posmiem vadību ar 63 punktiem pārņēma Armindo, bet Šlēgelmilhs ar 16 punktiem pakāpās uz 15. pozīciju.

Čempionāta nākamais posms notiks 8. augustā Nirnbergas trasē.

Kā vēstīts, «Carrera Cup» čempionāta pirmajā posmā Šlēgelmilhs izcīnīja devīto vietu, otrajā posmā viņš sajūga defekta dēļ izstājās, bet trešajā posmā latvietis ieņēma 18. vietu.