Šlēgelmilhs: gribētu piedalīties GP2 sērijā

Apollo
0 komentāru

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs sarunā ar portālu «Apollo» sacījis, ka nākamgad plāno startēt kādā spēcīgākā autosacīkšu seriālā, bet lielā mērā daudz kas būs atkarīgs no finansiālajām iespējām.

Šlēgelmilhs: gribētu piedalīties GP2 sērijā

Foto: A.Tīdmanis (Go4speed.lv)

Par šīs sezonas atlikušajiem startiem Latvijas labākais formulas braucējs sacīja: «Vācijas F-3 čempionātā palicis vēl viens posms, kas no 16. līdz 18. oktobrim notiks Ošerslēbenas trasē. Varbūt šogad vēl būs arī kādi testa braucieni.»

Šlēgelmilhs uzsvēra, ka nākamgad vēlētos piedalīties kādā spēcīgākā čempionātā: «Līdz šim es braucu tur, kur man maksāja, vai arī bija iespēja startēt par velti, jo man pašam nebija sponsoru un finanšu. Kur bija iespēja, tur piedalījos. Nākamgad, visticamāk, uz līdzīgiem nosacījumiem braukšu kādā spēcīgākā čempionātā — «World Series» vai, piemēram, GP2 sērijā.»

«Apollo» jau ziņoja, aizvadītajā nedēļā Biķernieku trasē norisinājās «Rockstar Champions Race» sacensības, kurās startēja arī Šlēgelmilhs. Par uzvarētāju kļuva motokrosists Mārtiņš Aleksandrovičs, bet Šlēgelmilhs finālbraucienos neiekļuva.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv