Šlēgelmilhs: skeptiķi un izaicinājums Talsos palīdzēs

Apollo
13 komentāri

Pirms dalības «Rally Talsi 2013» šajā nedēļas nogalē, autosportists Haralds Šlēgelmilhs dalās iespaidos par gatavošanos pirmajam profesionālajam rallijam savā dzīvē. Sportists norāda, ka neskatoties uz to, ka šis ir jauns izaicinājums viņam kā formulas braucējam, tomēr skeptiķi, pareiza attieksme un «spēja pārslēgties» ir palīdzējusi viņam sagatavoties.

Šlēgelmilhs: skeptiķi un izaicinājums Talsos palīdzēs

Foto: Publicitātes foto

Pirmais autorallijs formulas braucēja karjerā

Latvijas Rallija čempionāta ceturtais posms «Rally Talsi» notiks jau šajā nedēļas nogalē, un tas būs pirmais Haralda Šlēgelmilha karjerā - pavisam citādāks no viņam ierastā autosporta formāta. Tajā viņš savus spēkus pārbaudīs kopā ar stūrmani Artūru Pumpuru un viņu treneri Andi Neikšānu «Mogo.lv Rally Team» komandas sastāvā.

«Šogad pirmo reizi piedalos Čempionu rallijā Latvijā – šāds solis manā karjerā ir arī man pavisam negaidīts, taču, kad sākām pārdomāt visus dalības variantus, viss tik labi nostājās savās vietās, ka tagad šī ideja, kas nemaz vairs nav tikai ideja, ir lielisks apliecinājums tam, ka vajag atļauties domāt plašāk un riskēt! Man ir paveicies, ka esmu atradis atbalstītājus kā «Mogo.lv», kas ir noticējuši man un ir gatavi parakstīties uz šo ideju kopā ar mani,» stāsta Šlēgelmilhs.

Skeptiķi tikai palīdz

Haralds, kurš tikai pēdējā mēneša laikā ir gatavojies ātrumposmiem Talsos, min, ka viņš ir sastapies ar daudziem, kuri ļoti skeptiski raugās uz viņa pieteikumu Talsu rallijā: «Formulas braucējs, kam nav pieredzes autorallija sacensībās un ar tik mazu sagatavošanās laiku, nevar veikt ralliju, un kur nu vēl pretendēt uz labu rezultātu». Autosportists pilnībā saprot skepsi un uztver to kā pozitīvu izaicinājumu: «Es vēlos parādīt pretējo – to, ka ar pareizu attieksmi, kvalitatīviem treniņiem un profesionālu palīdzību sagatavošanās laikā ir iespējams ne tikai piedalīties, bet arī gūt panākumus. Piekrītu, ka autosports, ar ko esmu profesionāli nodarbojies līdz šim, ir pavisam citas specifikas autosports, bet galvenais ir «spēja pārslēgties», sagatavoties un nebaidīties no jauniem izaicinājumiem,» uzsver Šlēgelmilhs.

Viens no posmiem – nebūs pārsteigums

Jautāts par savām priekšrocībām salīdzinājumā ar pieredzējušajiem konkurentiem rallijā, Šlēgelmilhs min savu pieredzi uz asfalta ātrumposmiem. «Jau par tradīciju kļuvušais rallija pilsētas ātrumposms, kas notiek Talsu centrā, sniedz man zināmu priekšroku, jo es pārzinu auto vadīšanu uz šī seguma,» stāsta Haralds, piebilstot, ka tas ir tikai viens no ātrumposmiem, tāpēc pārāk paļauties uz to neplāno. Kopumā Talsu Rallijā ir 12 ātrumposmi, kas notiks Talsos un Talsu apkārtnē.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv