Šlesers Brīvības pieminekļa apčurātāju problēmu sauc par pārspīlētu

Apollo
0 komentāru

Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers Brīvības pieminekļa apčurātāju problēmu sauc par pārspīlētu un atgādina, ka publiskās vietās urinē arī Londonā.

Ainārs Šlesers

Foto: Edijs Pālens/LETA

Vēlā ceturtdienas vakara stundā pēc speciāla Vecrīgas apmeklējuma, lai iepazītos ar šīs pilsētas daļas problēma, vicemērs aģentūras BNS taujāts kā cīnīties pret tiem tūristiem, kas cūkojas pie Brīvības pieminekļa, atbildēja, ka šīs lietas esot ļoti pārspīlētas.

«Šie atsevišķie notikumi, kas bijuši pie Brīvības pieminekļa protams, ir nesmukums, taču esmu bijis arī citās Eiropas pilsētās, tajā skaitā arī Londonā. Ticiet man - tie briti, kas brauc uz Rīgu viņi nebrauc ar mērķi apčurāt Brīvības pieminekli. Viņi vienkārši dzer un šad tad pārdzeras līdz nemaņai un vienkārši apmierina savas dabiskās vajadzības tur kur ir tuvāk», sacīja vicemērs.

«Tur nav nekāda sakara ar Brīvības pieminekli, kur viņš to grib darīt. Es esmu redzējis, kā to briti dara Londonā, tā viņus policija vāc ciet. Tas notiek visur, tikai problēma ir tā, ka mēs sakām, ka redziet briti speciāli to dara. Viņi speciāli to nedara - viņi vienkārši ir piedzērušies un diemžēl tā ir tā problēma», sacīja Šlesers.

Šlesers domā, ka šai problēmai ir jāseko, taču vēlreiz atgādina, ka šādas lietas notiekot visā pasaulē. Protams, ja šādu pārkāpēju policija pieķerot, tad viņš kārtīgi jāsoda.

«Protams, ja tas notiek, tad tas brits vai kāds cits ir kārtīgi jāsoda. Bet tas notiek dzērumā, skaidrā to neviens nedarīs», sacīja vicemērs.

Jau ziņots, ka tūristu, īpaši britu un īru vīriešu kārtas pārstāvju ālēšanās pie Brīvības pieminekļa un citviet Vecrīgā jau vairākus gadus ir ierasta lieta. Piemineklis un citas vietas, tostarp, Rīgas domes ēka, regulāri tiek apčurātas, tāpat tūristi ar kailām pēcpusēm pozē fotogrāfam Brīvības pieminekļa pakājē.

Lielākajā daļā gadījumu pieķertie pārkāpēji tiek cauri ar dažāda lieluma naudas sodiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv