Šlesers: drošības struktūras piesedz bandītus

Apollo
0 komentāru

Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) uzskata, ka Centrāltirgus ir ļoti sarežģīts objekts, kurā ir ļoti daudz kriminālo grupējumu, tāpēc tā attīstības projekts nevirzās uz priekšu tik ātri, kā gribētos.

Šlesers: drošības struktūras piesedz bandītus

Foto: Ieva Kaupuža/LETA

«Runāsim atklāti. Iepriekš daudzi baidījās tirgum ķerties klāt, jo tirgus ir vieta, caur kuru iet kontrabanda un vērojama sadarbība starp bandītiskiem grupējumiem un drošības struktūrām. Vēršoties pie dažādām drošības struktūrām, mēs nezinām, kādas ir viņu attiecības ar kriminālajām struktūrām,» intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» stāsta Šlesers.

Viņš pauž cerību: drošības struktūras tomēr nepieļaus, ka sāktos šaudīšanās un jāpiedzīvo kaut kas līdzīgs tam, kas nesen bija vērojams taksometru biznesā.

«Kad ķērāmies klāt taksometru biznesam, sākumā bija sajūta, ka policija nemaz negrib palīdzēt. Tikai tad, kad policijas vadībai uzdevu jautājumu: jūs esat ar bandītiem vai valsti, ar pašvaldību, tikai tad sākās reidi un nakts laikā 300 pārbaužu, vairāk nekā 100 protokolu. Tad arī mēs saņēmām signālu, ka šajā biznesā kaut kas sāk mainīties un atsevišķi kriminālie grupējumi sāk bažīties, ka viņiem «piegriež skābekli»,» klāsta Rīgas vicemērs.

Runājot par Centrāltirgus attīstības plāniem, Šlesers sola, ka tiks izsludināts konkurss un uzvarēs tas, kurš var nodrošināt plānu realizāciju.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv