Šlesers gandarīts par Šķēles atgriešanos, sola aizraujošu cīņu

Apollo
0 komentāru

Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) norāda, ka Tautas partijas (TP) dibinātāja Andra Šķēles atgriešanās politikā ir jāuztver pietiekami nopietni, un viņam ir prieks, ka nu beidzot būs cienījams pretinieks, ar ko cīnīties.

Ainārs Šlesers.

Ainārs Šlesers.

Foto: Apollo, R.Oliņš

Šlesers aģentūrai BNS pastāstīja, ka, viņaprāt, līdz ar Šķēles atgriešanos ir cerība, ka TP beidzot spēs formulēt savu viedokli būtiskos jautājumos.

«Es domāju, ka Tautas partijai šajā situācijā ir problēma ar līderiem un pašreizējā partijas vadība esošajā situācijā diemžēl nespēja veiksmīgi piedāvāt risinājumus.. Ja Šķēle atgriežas, man šķiet, ka vismaz būtiskos jautājumos partijai būs viedoklis,» sacīja Šlesers.

Šlesers ir pārliecināts, ka Šķēles atgriešanās pacels politisko cīņu jaunā daudz kvalitatīvākā līmenī un uzvarētājs šajā cīņā būs tas, kurš spēs piedāvāt visskaidrāko valsts attīstības vīziju.

«Man šķiet, ka lielā mērā Šķēles atgriešanās lielajā politikā viennozīmīgi pacels to latiņu pietiekamā augstumā, lai cīņa par premjera krēslu būtu reāla cīņa. Visa šī cīņa būs saistīta ar to, kas vadīs nākamo vadību un kuras [partijas] vadītājam būs reāla vīzija, un te diemžēl viduvējībām vairs nebūs vietas,» pavēstīja Šlesers.

Uz jautājumu, vai Šķēles atgriešanās neietekmēs arī LPP/LC izredzes nākamajās Saeimas vēlēšanās, Šlesers vien teica, ka nevienai politiskajai partijai nav stabila elektorāta, taču esot skaidrs, ka cilvēki gaida priekšlikumus un risinājumus.

«Šajā cīņā Latvijas sabiedrība tikai iegūs, jo te ir svarīgi, lai jau gadu pirms vēlēšanām sāktos reāla cīņa, lai nav tā, ka ievēlē partiju, kam nav atbilžu uz daudziem jautājumiem, un beigās mēs raustām plecus - klau, ko viņi tur tagad dara?» klāstīja vicemērs. «Šajā cīņā izkristalizēsies konkrēta programma un piedāvājumi, kas sabiedrību interesēs un no kā sabiedrība iegūs. Man šķiet, ka šis priekšvēlēšanu laiks būs pietiekami interesants.«

Jau vēstīts, ka Šķēle par atgriešanos politikā paziņoja pirmdien. Viņš pauda gatavību pārņemt partijas vadību, startēt 10.Saeimas vēlēšanās un arī kļūt par premjeru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv