Šlesers ievērojamu darba vietu pieaugumu sola nākamgad

Apollo
0 komentāru

Rīgā liels jaunu darba vietu skaita pieaugums paredzams nākamgad pēc vairāku projektu realizācijas vai to sākšanas, aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC).

Šlesers ievērojamu darba vietu pieaugumu sola nākamgad

Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā ziņots, Šlesers pirms vēlēšanām solīja četru gadu laikā Rīgā radīt 50 000 jaunu darba vietu.

Patlaban, gandrīz gadu pēc ievēlēšanas, vicemērs norāda, ka vēl šogad liels jaunu darba vietu skaits neesot gaidāms, bet tās noteikti izveidošoties nākamgad. «Šogad tiek sagatavoti daudzi nozīmīgi projekti, kuri drīz dos darbu,» sacīja Šlesers.

Kā piemērus vicemērs minēja Ziemeļu transporta koridoru, kas varētu dot vairāk nekā 10 000 darba vietu, ieceri būvēt vērienīgo izstāžu centru pie lidostas, kā arī vairākus projektus ostā, kas pašlaik esot «dienas kārtībā» un tikšot realizēti nākamgad, veicinot gan nodarbinātības, gan kravu apgrozījuma pieauguma.

Šlesers norādīja arī uz plānoto Centrāltirgus pārbūvi - sākta jau viena paviljona rekonstrukcija, un tam drīz sekošot nākamie, kā arī tikšot pārbūvēts rūpniecības preču tirgus. Tāpat, piesaistot tūristus, palielināsies darba vietu skaits ar tūrismu saistītajās nozarēs.

Vicemērs uzsvēra, ka projektu realizēšanai jāpiesaista privātās investīcijas, jo pašvaldības budžeta līdzekļi esot ļoti ierobežoti. «Domei ir daudz citu vajadzību - sociālās lietas, bedrīšu lāpīšana, un pārdesmit miljonu investēšana no pašvaldības budžeta neko neatrisinās,» skaidroja Šlesers.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv