Šlesers personīgi piesaka karu tūristu apkrāpējiem

Apollo
0 komentāru

Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) personīgi piesaka karu tūristu apkrāpējiem un ir gatavs veikt neikdienišķas darbības, lai sakārtotu izklaides biznesu Vecrīgā.

Ainārs Šlesers

Foto: AFI

«Augusta sākumā kopā ar [Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu] Ušakova kungu, Pašvaldības policijas un tūrisma nozares pārstāvjiem apmeklēsim populārākās tūristu izklaides vietas,» Šlesers teica aģentūrai BNS, atbildot uz jautājumu, kā dome cīnīsies ar tūristu apkrāpšanas gadījumiem.

«Mēs šiem uzņēmējiem skaidri un atklāti pateiksim: «Ja jūs turpināsiet apkrāpt tūristus, jums būs problēmas un mēs jums neļausim strādāt!» Mēs atradīsim veidu, kā slēgt šādas izklaides vietas,» apņēmību pauda vicemērs.

Viņš norādīja, ka dome ir gatava cīnīties arī pret gadījumiem, ja negodīgie uzņēmēji izveido jaunu kompāniju ar citu nosaukumu, lai formāli pamainītu izklaides iestādes īpašniekus.

«Citiem vārdiem sakot, veiksim neikdienišķas darbības, līdz šis bizness beidzot tiks sakārtots,» uzsvēra Šlesers.

Ik pa laikam vēstniecības un ārvalstu mediji pauž satraukumu par savu valstu pilsoņu tūristu apkrāpšanas gadījumiem Latvijā, un viens no pasākumiem, lai pret to cīnītos, ir Tūrisma policijas izveide, ko jau atbalstījusi Rīgas domes Drošības un kārtības jautājumu komiteja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv