Šlesers uzstāda ultimātu Dombrovskim

Apollo
0 komentāru

Valda Dombrovska (JL) vadītajai valdībai ir jābeidz savstarpējie kašķi un iepriekšējo premjeru apvainošana, bet jāpiedāvā konkrēta programma valsts izvešanai no krīzes, to šodien LPP/LC domes sēdē uzsvēra partijas līdzpriekšsēdētājs Ainārs Šlesers.

Šlesers uzstāda ultimātu Dombrovskim

Foto: R.Oliņš/Apollo

Pretējā gadījumā LPP/LC vairs neatbalstīs Dombrovska valdību, un tā kritīs, norādīja Šlesers.

LPP/LC līdzpriekšsēdētājs pauda pārliecību, ka valdības vadītājam Dombrovskim ir nevis padevīgi jāklanās starptautisko aizdevēju priekšā un jāturpina samazināt budžeta izdevumi, bet nekavējoties jāsēžas pie sarunu galda ar skandināvu banku vadītājiem.

Šlesers pauda pārliecību, ka Skandināvijas bankas ir vainojamas pie tā, ka vieglprātīgi tika izsniegti hipotekārie kredīti, daļu no kuriem nekad neizdosies atgūt. Šie kredīti skandināvu bankām ir jānoraksta, tādējādi uzņemoties līdzatbildību par krīzi Latvijas ekonomikā, pauda politiķis.

LPP/LC līdzpriekšsēdētājs uzsvēra, ka viņam nav pieņemama Starptautiskā valūtas fonda prasība ieguldīt ievērojamu daļu saņemtā aizdevuma finanšu sektora stabilizācijā. Piešķirtais aizdevums, pēc Šlesera domām, ir jāizmanto pirmām kārtām Latvijas ekonomikas «sildīšanai».

LPP/LC līdzpriekšsēdētājs vairākkārt uzsvēra, ka viņa partijai faktiski varbūt būtu izdevīgāk ļaut Dombrovska valdībai «mocīties vēl gadu», un tad «pārliecinoši uzvarēt 10.Saeimas vēlēšanās», bet tas būtu bezatbildīgi pret valsti, kura nonāktu vēl dziļākā krīzē.

Ja būs nepieciešams, LPP/LC ir gatava arī gadu pirms Saeimas vēlēšanām uzņemties atbildību par valsti, jo tai ir programma, kā Latviju izvest no ekonomiskās krīzes, uzsvēra Šlesers.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv