Šlesers: vai valdībā vēl kāds ar galvu domā?

Apollo
0 komentāru

Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers (LPP/LC) uzskata, ka aviokompānijas «Ryanair» lēmums veidot bāzi Kauņas lidostā ir kauna traips Latvijas valdībai, portālu «Apollo» informēja Šlesera pārstāvis Ģirts Dripe.

Šlesers: vai valdībā vēl kāds ar galvu domā?

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pēc viņa domām, «Ryanair» plāni jaunajā bāzē radīt vismaz 1000 darba vietu un īstenot ap 120 lidojumiem nedēļā ir kliedzošs pierādījums pašreizējās valdības un Konkurences padomes tuvredzībai un ekonomiskajam analfabētismam.

«Vēl vairāk – es to sauktu par klaji noziedzīgu kaitniecību Latvijas valsts interesēm,» saka Šlesers.

Politiķis atgādina, ka laikā, kad pats bija satiksmes ministrs, lidosta «Rīga» piedzīvoja uzplaukumu un kļuva par lielāko reģionā. Tāpat aviosabiedrībām tika piešķirtas atlaides atkarībā no pārvadāto pasažieru skaita.

„Kas notika? Konkurences padome izmisīgi cīnījās, lai šīs atlaides tiktu atceltas. Drīz pēc tam «ad atstāju Satiksmes ministra amatu, Valda Dombrovska valdība atlaides arī atcēla. Redzot Latvijas rīcību, lietuvieši uzgavilēja un burtiski nākamajā dienā identiskas apjoma atlaides ieviesa savās lidostās. Ar savas valdības atbalstu un Lietuvas Konkurences padomei neiebilstot,» klāsta vicemērs.

Viņš vaicā – vai Latvijas valdībā kāds ar galvu vēl domā? «Vai kāds tur vispār vēl ir spējīgs uz jebkādu aktīvu rīcību, izņemot Šlesera lamāšanu?,» neizpratnē ir Šlesers.

Tomēr, viņaprāt, šis nav atsevišķs gadījums, bet gan tā ir sistēma.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv