Šlesers: Zīle, Lembergs un Urbanovičs nav nopietni premjera amata kandidāti

Apollo
0 komentāru

Apvienības «Par labu Latviju!» (PLL) premjera amata kandidāts Ainārs Šlesers pauž pārliecību, ka Latvijai patlaban ir vajadzīgs enerģisks cilvēks, kam uzticēt Ministru prezidenta amatu. Tāpat svarīgi, lai valdības vadītājs spētu apvienotu visus Latvijas iedzīvotājus.

Šlesers: Zīle, Lembergs un Urbanovičs nav nopietni premjera amata kandidāti

Foto: Lita Krone/LETA

Runājot par premjera amata kandidātiem, Šlesers LNT raidījumā «900 sekundes» lika noprast, ka tikai viņš un pašreizējais premjers Valdis Dombrovskis (JL) būs reāli pretendenti uz Ministru prezidenta krēslu pēc parlamenta vēlēšanām.

Šlesers sacīja, ka Nacionālās apvienības «TB/LNNK/Visu Latvijai!» premjera amata kandidāts Roberts Zīle nav nopietns šī amata pretendents, jo «grib palikt strādāt Eiropas Parlamentā».

ZZS virzītais premjera amata kandidāts Aivars Lembergs jau vērtējams nopietnāk, tomēr viņš labi dara pašreizējo darbu, uzskata Šlesers. Turklāt būtiski, ka viņš parlamenta vēlēšanās nemaz nepiedalās.

Savukārt «Saskaņas centra» (SC) premjera amata kandidātu Jāni Urbanoviču PLL neatbalstīs pat tad, ja SC uzvarēs vēlēšanās. «Esmu to jau pateicis. Urbanovičam ir laba pieredze parlamentārajā darbā, taču vajadzīgs cilvēks, kam ir laba pieredze darbā valdībā,» sacīja Šlesers.

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv