Šleseru ievēlē par vienīgo LPP/LC priekšsēdētāju

Apollo
0 komentāru

Šodien partijas LPP/LC kongresā par partijas vienīgo priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers.

Ainārs Šlesers

Foto: Evija Trifanova/LETA

Atbilstoši domes sēdē lemtajam, partijas nodaļas bija izvirzījušas 56 valdes locekļa amata kandidātus, no kuriem partijas valde vēlēšanām kongresā izvirzījusi 20 kandidātus, kas bija guvuši lielāko nodaļu atbalstu. Nodaļas bija izvirzījušas divus partijas priekšsēdētāja amata kandidātus - Šleseru un Saeimas LPP/LC frakcijas priekšsēdētāju Andri Bērziņu, no kuriem valde ievēlēšanai kongresā virzīja tikai Šleseru, jo Bērziņš savu kandidatūru atsauca.

Līdz šim partijai bija divi līdzpriekšsēdētāji - Šlesers un ekspremjers Ivars Godmanis.

Šlesers kongresā pauda gatavību uzņemties valdības vadīšanu vēl līdz 10.Saeimas vēlēšanām un jau nosauca iecerēto ministru vārdus.

Šlesers pauda viedokli, ka 2010.gada valsts budžets, lai cik slikts tas arī būtu, ir noteikti jāpieņem, lai nesarežģītu attiecības ar starptautiskajiem aizdevējiem, bet pēc budžeta pieņemšanas Valda Dombrovska (JL) valdībai, pēc politiķa domām, ir iespējami ātri jādemisionē, jo neesot jēgas turpināt veģetēt, nepiedāvājot reālu programmu valsts izvešanai no krīzes.

Šlesers paziņoja, ka ir gatavs uzņemties valdības veidošanu pēc 10.Saeimas vēlēšanās, kurās LPP/LC cer iegūt pietiekami daudz mandātu, lai kopā, vēlams, tikai ar vienu partiju varētu izveidot valdību. Ja Valsts prezidents uzticētu veidot valdību vēl pirms vēlēšanām, viņš labprāt uzņemtos arī to un radikāli samazinātu ministriju skaitu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv