Slimnīcu parādi — vairāk nekā 300 miljoni latu

Apollo
0 komentāru

Medicīnas tehnoloģiju piegādātāju asociācijas (MTPA) aprēķinājusi, ka slimnīcu ilgtermiņa parādi patlaban ir aptuveni 300 miljoni latu un kopējie īstermiņa parādi piegādātājiem, tostarp medicīnas preču un iekārtu piegādātājiem, ir vairāki desmiti miljonu latu, portālu «Apollo» informēja premjera Valda Dombrovska (JL) preses sekretāre Līga Krapāne.

Slimnīcu parādi – vairāk nekā 300 miljoni latu

Foto: Lita Krone/LETA

Tāpēc MTPA biedrības dalībnieki uzskata par nepieciešamu sarunu un juridiskā ceļā atgūt savus līdzekļus — slimnīcu parādus, kas ilgstoši tiek «iesaldēti» valsts un pašvaldību veselības aprūpes iestādēs.

Ceturtdien notiks Dombrovska tikšanās ar MTPA pārstāvjiem, lai pārrunātu kritisko situāciju, kas izveidojusies sakarā ar vairāku simtu miljonu latu slimnīcu parādiem tehnoloģiju piegādātājiem. Tikšanās sākumā: foto un video iespēja.

Ministru prezidents uzskata, ka viens no gaidāmās sarunas galvenajiem uzdevumiem ir šīs kritiskās finanšu situācijas cēloņu izvērtējums ar mērķi panākt, lai turpmāk slimnīcu darbībā vairs netiktu pieļauti nepamatoti valsts līdzekļu pārtēriņi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv