Slovāki atspēlē trīs vārtu pārsvaru un uzvar Latviju

Latvijas hokeja izlase šodien Slovākijas pilsētā Skalicā aizvadīja pārbaudes spēli pirms pasaules čempionāta un tikās ar Slovākijas hokejistiem.

Latvijas izlasei pirmdien būs iespēja revanšēties Slovākijas hokejistiem.

Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:4, lai gan spēles gaitā atradās vadībā ar 3:0.

Spēles rezultātu jau mača sākumā izdevās atklāt viesiem. Aiz Rastislava Staņas vārtiem aizslidoja Mārtiņš Karsums, kurš arī izdarīja negaidītu metienu un ripa ieslīdēja caur vārtsarga kājsargiem vārtos. Perioda turpinājumā laba izdevība gūt vārtus bija arī Kasparam Daugaviņam, kurš meta tieši virsū vārtsargam. Laukuma saimnieki divas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā, taču lieliski nospēlēja Latvijas izlases četrinieks, kas Edgaru Masaļski neļāva apdraudēt no bīstamām pozīcijām.

Otro trešdaļu Latvijas hokejisti noslēdza ar divu vārtu pārsvaru. 2:0 pretuzbrukumā panāca Andris Džeriņš, bet nedaudz vēlāk savā aizsardzības zonā Sergejs Pečura atņēma ripu pretiniekam un izgājienā viens pret vienu pārspēja Staņu trešo reizi - 3:0.

Divas minūtes vēlāk slovākiem izdevās vienus vārtus atgūt. Skaitliskajā vairākumā ar precīzu metienu atzīmējās Rihards Lintners.

Trešās trešdaļas sākumā slovākiem izdevās gūt otros vārtus. Vārtu priekšā pretinieku nenosedza Pečura un Andrejs Podkoņickis pārspēja Masaļski. Spēles 54. minūtē Latvijas izlases vārtu priekšā veiklāki izrādījās mājinieki un Mareks Zagrapans panāca 3:3.

Slovāki turpināja savu ofensīvu un trīs minūtes vēlāk Ivans Majeskis «tika galā» ar Oskaru Cibuļski un raidīja ripu vārtos - 4:3. Rīt abas komandas tiksies atkārtoti.