Slovākiem uzvara pār Baltkrieviju, zviedri pārspēj francūžus

Pasaules čempionātā hokejā, kas norisinās Vācijā, uzvaras šovakar izcīnīja Slovākijas un Zviedrijas izlases.

Slovāki ar 4:2 uzvarēja Baltkrievijas valstsvienību, savukārt zviedri ar 3:2 pārspēja francūžus.

Baltkrievi spēles gaitā bija vadībā ar 2:0, taču slovāki atspēlējās un arī izvirzījās vadībā. Līdz pirmā perioda 10. minūtei baltkrievi slovāku vārtsargu bija pārspējuši divreiz, kad precīzi bija Sergejs Demagins un Aleksejs Kaļužnijs.

Otrajā periodā slovākiem ar vārtu guvumiem atzīmējās Ivans Černiks un Milans Bartovičs un pēc spēlētām 40 minūtēm jau 2:2. Trešā perioda pirmajā pusē Mareks Zagrapans guva trešos vārtus, bet spēles izskaņā, aizskrienot pretuzbrukumā, Bartovičs panāca 4:2.

Otrajā spēlē zviedri vadībā izvirzījās pirmā perioda beigās, kad Karls Gunarsons pārspēja Ediju Ferī. Otrā perioda sākumā Junass Andersons panāca 2:0, bet pēc piecām minūtēm Juhans Harju 3:0.

Francija abus vārtus guva trešajā periodā. 5. minūtē precīzs bija Joriks Treils, savukārt 15. minūtē - Luks Tardifs.