Slovākija un Čehija pasaules čempionātu sāk ar uzvarām Video

12 komentāri

Pasaules čempionāta pirmajās spēlēs šodien pie uzvarām tika pagājušā gada vicečempioni Slovākijas izlases hokejisti un Čehijas valstsvienība.

Slovākija un Čehija pasaules čempionātu sāk ar uzvarām

Slovākijas izlase Helsinku apakšgrupas spēlē ar 6:2 pārliecinoši uzvarēja Francijas valstsvienību.

Mača 9. minūtē Mihels Miklīks atklāja spēles rezultātu, bet otrajā trešdaļā Peters Olveckis un Tomāšs Zaborskis panāca 3:0 slovāku labā. Trešā perioda sākumā francūži četras minūtes pēc kārtas spēlēja mazākumā un ielaida vēl divus vārtus, kad Kristobalu Juē pārspēja Branko Radivojevičs un Miroslavs Šatans.

Pēc nepilnas minūtes, izmantojot slovāku kļūdu savā aizsardzības zonā, Damjēns Ro samazināja rezultāta starpību, bet trešdaļas vidū Damjēns Flerī vairākumā guva otros vārtus Francijas komandas labā. Tomēr pēdējais vārds piederēja slovākiem - minūti un trīs sekundes līdz mača beigām Libors Hudāčeks guva sestos vārtus.

Tikmēr Čehijas hokejisti Stokholmas apakšgrupas mačā ar 2:0 pieveica Baltkrievijas izlasi.

Pirmās trešdaļas 12. minūtē čehus lielajā vairākumā vadībā izvirzīja Jakubs Vorāčeks, bet trešā perioda vidū skaitlisko pārsvaru izdevās izmantot Radimam Vrbatam. Čehijas izlases vārtsargs Aleksandrs Salāks atvairīja visus 21 baltkrievu metienus.

Šovakar tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās Somija tiksies ar Vāciju, bet Zviedrija spēkosies ar Šveici.