Slovākijas izlases hokejisti: Zaudēt Latvijai ir apkaunojums

Apollo
94 komentāri

Pēc zaudējuma Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā Slovākijas izlases galvenais treneris Vladimirs Vujteks un spēlētāji izteikušies, ka zaudēt latviešiem ir apkaunojums.

Tomāšs Zaborskis

Foto: Reuters/Scanpix

«Tas, ko paveicām spēlē pret Latviju, ir apkaunojoši. Pretinieki ļoti ātri guva vārtus, bet mēs neizmantojām savas iespējas, lai atspēlētos, kamēr latvieši iemeta vēl un vēl. Mēs nedrīkstējām atļauties šai komandai zaudēt piecus vārtus - tas var atspēlēties čempionāta tālākā gaitā,» vīlies par zaudējumu bija Vujteks.

«Esmu vīlies visas komandas spēlē. Aizsardzībā pieļāvām vairāk kļūdu nekā iepriekšējos mačos, līdz ar to bieži spēlējām mazākumā, un Latvijas izlase pat tika pie iespējas izpildīt soda metienu. Tas bija lūzuma punkts, jo pēc tam šķita, ka visam beigas. Psiholoģiski bijām gatavi viņus uzvarēt, taču spēlējām neprognozējami. Nesaku, ka šī manā vadībā bija Slovākijas izlases sliktākā spēle, taču gana neveiksmīga, lai rezultāts liktu vilties,» izteicies treneris.

Slovākijas izlasei pavīdēja cerību stariņš, kad otrajā periodā rezultāta starpību izdevās samazināt līdz vieniem vārtiem, panākot 2:3. «Lai gan spēlējām slikti, gūstot otros vārtus, sākām ticēt, ka varam spēles gultni vērst sev par labu, taču tad latvieši atkal guva vārtus.»

Jau piektdien slovāki aizvadīs maču pret Austriju, kas otrdien pieveica Latvijas izlasi. «Atpūtai daudz laika neatliks, taču tiksim galā - spēlētājiem ir jāatjaunojas un atkal jābūt gataviem spēlēt bez pārlieka satraukuma. Pret Austriju ir jāizcīna punkti - tie mums ir ļoti svarīgi

«Latvieši spēlēja viegli un izmantoja savas iespējas, ātri panākot vadību. Atspēlēties nejaudājām. Zaudēt Latvijai ir negods, tagad laiks nožēlot savus grēkus un gatavoties nākamajai spēlei,» izteicies uzbrucējs Tomāšs Zaborskis, kurš guva slovāku pirmos vārtus.

Tikmēr uzbrucējs Tomāšs Kopeckis norādīja, ka latvieši bija pelnījuši uzvarēt. «Viņi bija izsalkuši pēc punktiem un uzvaras.»

Slovākijas izlases vārtsargs Jaroslavs Januss, kurš vārtos stājās līdz ar otrā perioda sākumu, debitējot pasaules čempionātos, atklāja, ka pirmā trešdaļa pārvilka strīpu slovāku cerībām uz uzvaru. «Pirmajā periodā zaudējām trīs vārtus, kurus tā arī nespējām atgūt, - kad iemetām ripu pretinieku vārtos, viņi to pašu izdarīja mūsējos. No zaudējuma ir jāmācās, un jābūt gataviem nākamajai spēlei pret Austriju.»

«Pēc uzvaras pār Vāciju domājām, ka esam uz pareizā ceļa, taču spēlē ar Latviju vairs nebijām tik koncentrējušies. Kad guvām otros vārtus, jutāmies iedvesmoti, taču ātri vien Latvijas izlase atjaunoja divu vārtu pārsvaru (2:4), un uz ģērbtuvēm pēc otrā perioda nācās doties nolaistām galvām,» izteicies vārtsargs Ratislavs Staņa, kurš pirmajā trešdaļā ielaida trīs vārtus un pēc tās tika nomainīts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ceturtdaļfināli

3:8
2:1
4:3
2:3B

Pusfināli

0:3
3:0

Spēles par medaļām

2:3B
1:5

Komentāri

Vairāk

 

 

Ienākt apollo.lv