Slovēnija sagrauj Austrāliju PČ 1/8 finālā

Pasaules čempionāta astotdaļfināla spēlē šodien Slovēnijas izlase pārliecinoši ar 87:58 pieveica Austrālijas valstsvienību.

Primosz Brezec

Rezultatīvākais Slovēnijas izlasē ar 19 punktiem bija Jaka Lakovičs, 12 punktus guva Primošs Brežecs, bet desmit punkti bija Gorana Dragiča kontā. Austrālijas komandā pa 13 punktiem guva Džozefs Inglss un Patriks Milss.

Slovēnijas komanda jau no pirmajām minūtēm dominēja laukumā, pirmajās sešarpus minūtēs neļaujot austrāliešiem gūt nevienu punktu (12:0). Pēc pirmās ceturtdaļas slovēņiem bija +8 (16:8), otrās ceturtdaļas 4. minūtē Slovēnijas izlases pārsvars sasniedza jau 16 punktus (28:12), bet, dodoties lielajā pārtraukumā, rezultāts bija 42:21.

Mača otrajā puslaikā Austrālijas basketbolistiem neizdevās radīt lūzumu vai vismaz samazināt rezultāta starpību, kas trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās ceturtdaļas sākumā sasniedza gandrīz 30 punktus (68:41, 71:43, 74:45), bet spēles galotnē bija par +35 (87:52).

Šīsdienas otrajā astotdaļdināla mačā laukumā dosies mājinieki Turcijas basketbolisti un Francijas izlase. Šī pāra uzvarētājs ceturtdaļfinālā mērosies spēkiem ar Slovēnijas izlasi.