Smagā metāla festivāla organizētāji izsaka bīskapam pateicību par «atbalstu»

Apollo
0 komentāru

Austrijas smagā metāla festivāla «Extremefest» organizētāji pirmdien izteikuši pateicību par «atbalstu» vietējam bīskapam, kurš aicinājis ticīgos aizlūgt par festivāla dalībnieku dvēselēm.

Smagā metāla festivāla organizētāji izsaka bīskapam pateicību par «atbalstu»

Foto: AP/Scanpix

Organizatori arī aicinājuši bīskapu apmeklēt šo festivālu, lai pārliecinātos par savu uzskatu pareizību vai, gluži pretēji, mainītu tos.

«Mēs esam pateicīgi par jebkāda veida atbalstu, un tādēļ esam ļoti priecīgi, ka eparhijas bīskaps Klauss Kings ir aicinājis uz kopīgu lūgšanu par mūsu pasākumu,» savā sociālā tīkla «Facebook» kontā ne bez izsmiekla paziņojuši «Extremefest» organizētāji.
Kings pagājušo ceturtdien aicināja aizlūgt par cilvēkiem, kuri gatavojas piedalīties smagā metāla festivālā, kas no 5. līdz 7.jūlijam norisināsies Sanktpeltenē, Austrijas ziemeļos.

«Mēs esam priecīgi, ka Kinga kungs ķēries pie kritikas caur miermīlīgiem līdzekļiem, kas katoļu baznīcas vēsturē ne vienmēr tā bijis,» teikts organizatoru paziņojumā.

«Šis bīskaps (..) ir sirsnīgi aicināts uz mūsu festivālu, lai viņš var gūt apstiprinājumu savam viedoklim vai pat atteikties no tā,» piebilda organizatori.

Austrijas Katoļu baznīcas ziņu aģentūra «Kathpress» ceturtdien citēja bīskapa teikto, ka viņam neesot iebildumu pret roka koncertiem, bet esot žēl, ka konkrēto festivālu raksturo agresīvi grupu nosaukumi, kas saistās ar asinīm, nāvi un vardarbību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv