«SMScredit.lv» hokejisti izvirzās vadībā LČ finālsērijā

12 komentāri

Uzvaru pirmajā Latvijas čempionāta finālsērijas cīņā piektdien izcīnīja «SMScredit.lv» hokejisti, kas ar 5:3 (2:2, 2:0, 1:1) pieveica HK «Juniors» komandu.

Spēles rezultātu atklāja «SMScredit.lv» hokejists Ronalds Cinks, bet 15. minūtē Andrejs Kardašs panāca jau 2:0, tomēr vēl līdz pirmās trešdaļas beigām ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Georgs Golovkovs, panākot izlīdzinājumu 2:2.

Otrās trešdaļas sākumā «SMScredit.lv» hokejisti Mihails Kokļins un Sergejs Pečura guva divus vārtus 14 sekunžu laikā, atgūstot savai komandai divu vārtu pārsvaru. Trešajā periodā Deivids Sarkanis vienus vārtus «Juniors» komandai atguva, bet neko vairāk viņiem panākt neizdevās un cīņas beigās Jurijs Kļujevskis ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Zīmīgi, ka spēles sākums uz aptuveni desmit minūtēm aizkavējās pirmsspēles iesildīšanās laikā izsista aizsargstikla dēļ.

Sērijā līdz trim uzvarām «SMScredit.lv» izvirzījās vadībā ar 1-0, bet nākamais mačs sestdien atkal risināsies «Inbox.lv» hallē Piņķos.

Pusfinālā «SMScredit.lv» komanda sērijā līdz divām uzvarām ar 2-0 uzvarēja pēdējo divu sezonu čempionus «Liepājas metalurgs 2» vienību, bet otrajā pusfināla sērijā «Juniors» ar 2-1 uzvarēja «Ozolnieki/Monarch».

Zīmīgi, ka «Juniors» un «SMScredit.lv» komandas bija spēcīgākās arī regulārajā čempionātā.