Smukulim 104. vieta «Vattenfall Cyclassics» velobraucienā

Latvijas riteņbraucējs Gatis Smukulis, kurš pārstāv «HTC-Highroad» komandu, svētdien izcīnīja 104. vietu Hamburgā notiekošajā velobraucienā «Vattenfall Cyclassics».

Pie uzvaras tika 24 gadus vecais norvēģis Edvalds Hāgens («Sky»), kurš pagājušajā mēnesī uzvarēja divos daudzdienu velobrauciena «Tour de France» posmos, bet pēc tam triumfējis vēl vairākās sacensībās.

Finišu pirmā sasniedza gandrīz 40 riteņbraucēju grupa, kas no pārējiem sportistiem aizbēga 15 kilometrus pirms distances noslēguma. Sprinta finišā otrajā vietā finišēja vācietis Geralds Cioleks («Quickstep»), bet trešo vietu izcīnīja slovēnis Boruts Bozičs («Vacansoleil-DCM»).

«Šis bija mans labākais sniegums šosezon līdz šim. Kad esi tik tuvu uzvarai, vēlies uzvarēt,» pēc sacensībām izteicās 2006. gada pasaules čempions U-23 vecuma grupā Cioleks.

Tikmēr Smukulis finišēja četras minūtes un 31 sekundi aiz Hāgena.