Šo ceturtdien demonstrēs dokumentālo filmu «Latvijas faili. Latvijas melnā diena»

Apollo
12 komentāri

Pieminot bojāgājušos un cietušos, šajā ceturtdienā tiks piedāvāta dokumentālā filma «Latvijas faili. Latvijas melnā diena», piektdien gaidāms labdarības vakars «Cerību un spēku meklējot» ar Latvijā un pasaulē zināmu mūziķu piedalīšanos. 

Šo ceturtdien demonstrēs dokumentālo filmu «Latvijas faili. Latvijas melnā diena»

Foto: Evija Trifanova/LETA

Zaudējuma bēdas ir milzīgas. Visiem. Katrs var palīdzēt tās pārvarēt ar to, ko prot vislabāk. Ar labu vārdu, ar būšanu līdzās. MTG TV Latvijā kolektīvs kopā ar visiem Latvijas iedzīvotājiem skumst un piemin 21.novembra traģēdiju Zolitūdē. Pieminot bojāgājušos un cietušos, šajā piektdienā kanālos TV3, LNT un TV5, sadarbībā ar «ziedot.lv», gaidāms labdarības vakars «Cerību un spēku meklējot» ar Latvijā un pasaulē zināmu mūziķu, komponistu un mākslinieku piedalīšanos. 

Koncerta laikā ikviens tiks aicināts ziedot un visi līdzekļi, tostarp kas iegūti par koncerta biļetēm, tiks ziedoti 21.novembra traģēdijā cietušajiem. Pašlaik norit intensīvs darbs pie koncerta norises un plānots, ka tas notiks 29.novembrī 21:00 Arēnā Rīga, tajā piedalīsies dažādi mūziķi - Lauris Reiniks, Aija Andrejeva ar Kārli Lāci, Ieva Kerēvica, Marts Kristians Kalniņš, Olga Rajecka, grupas «Astr’n’out», «Musiqq» un daudzi citi. Šobrīd norit intensīvs darbs pie koncerta norises, tādēļ informācija tiks papildināta. 

Latvijas melnā diena

Dienu pirms labdarības vakara «Cerību un spēku meklējot», kanāls LNT piedāvās dokumentālo filmu Latvijas faili. Latvijas melnā diena. 28.novembra vakarā 21:15 filmas ietvaros ikvienam LNT skatītājam būs iespējams ielūkoties dziļāk šajā traģiskajā dienā un garajās dienās, kas sekoja pēc tās. Ugunsdzēsēji, mediķi, jaunie kadeti, policisti, brīvprātīgie un daudzi citi, no kuru iesaistes bija atkarīgs tik daudz.

  • Dokumentālā filma «Latvijas faili. Latvijas melnā» diena 28.novembrī 21:15 kanālā LNT
  • Labdarības vakars «Cerību un spēku meklējot» 29.novembrī 21:00 kanālos TV3, LNT un TV5. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv