Sociālajos tīklos satraukums par «Tele2» tīkla traucējumiem Papildināts

Apollo
64 komentāri

Īso vēstījumu sociālajā tīklā «Twitter» otrdien parādījās pārdesmit cilvēku sūdzības par mobilo sakaru operatora «Tele2» tīkla traucējumiem Rīgas centrā, novēroja biznesa portāls «Nozare.lv».

Sociālajos tīklos satraukums par «Tele2» tīkla traucējumiem

Foto: Reuters/Scanpix

Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka šovakar ap plkst.19 atjaunots mobilo sakaru operatora «Tele2» bāzes staciju darbs Rīgas centrā, tādējādi novērsti tīkla traucējumi galvaspilsētas centrā, biznesa portālam «Nozare.lv» sacīja «Tele2» sabiedrisko attiecību pārstāve Egita Māliņa.

Mobilo sakaru operatora ierakstos teikts, ka traucējumi konstatēti «atsevišķos Rīgas rajonos». Savukārt «Twitter» lietotāju sarunās arī izskanēja, ka Āgenskalnā un kādā citā precīzi nenosauktā vietā problēmu ar «Tele2» pārklājumu neesot.

Kā jau ziņots, 2011.gada jūlijā notika «Tele2» visas Latvijas un daļas kaimiņvalstu tīkla darbības sabrukums, ko izraisīja Rīgas centrāles elektropārveides iekārtu dzesēšanas sistēmas avārija un nokavēta signalizācijas iedarbošanās, kad elektrības padeves sistēma jau bija pārkarsusi un iestājies īssavienojums.

Tas, ka vairāki «Twitter» lietotāji ziņo, ka viņiem «Tele2» tīkls darbojas, ir pazīme, ka nav notikusi liela apjoma tīkla avārija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv