Šodien sākas «Positivus» festivāls

Apollo
0 komentāru

Šodien un rīt Salacgrīvā notiks lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijas valstīs — «Positivus», kura ietvaros piesātinātā divu dienu programmā varēs baudīt ne tikai lielisku mūziku, bet arī kino, teātri, dejas mākslu un citas saistošas izklaides un atpūtas aktivitātes. Festivāla aktualitātes, uzstāšanos un intervijas ar māksliniekiem pārraidīs «Radio SWH».

Šodien sākas «Positivus» festivāls

Foto: Publicitātes foto

Uz galvenajām skatuvēm, kurām šogad dots «Tele 2» un «Cēsu alus» nosaukums, uzstāsies spožākās pašmāju un ārzemju zvaigznes, no kurām galvenās ir: Mobijs, «Prāta vētra», Šineida O’Konora, Pīters Dohertijs, «The Whip», Ebonija Bounsa un «The Tiger Lillies».

«Positivus» festivālā viesosies arī «Two Door Cinema Club», «The Leisure Society», «Sons of Noel and Adrian», «The Happy Endings», «Jurga», «Instrumenti», «Dzeltenie pastnieki», «The Hobos», «Zig Zag», «The Mundane», «Bedwetters», «Dahling», «Dun Dun» un «Laime pilnīga».

Plašu pašmāju mākslinieku programma būs «I Love You» terasē, kur uzstāsies «Hospitāļu iela», «S.P.B.», «Sattelites LV», «El Mars», «Voceks Voiska», «Gaujarts», «Martin Confused», «Maripossa», «Mona de Bo» un «Acid Rain».

Pasaules līmeņa klubu mūzikas programma būs atrodama «Red Bull Music Academy Lounge», kur ar DJ setiem uzstāsies pasaulslavenie Jack Beats (UK) un Seiji (UK), kā arī DJ Monstrs (LV), DJ Quest (EE) un citi. Ierakstus no festivāla pirmo gadu pārraidīs RBMA on-line radio.

Pozitīvs roks, ska un regejs no Latvijas skanēs «Space Dog» teltī, kur priecēs grupa «All Day Long», «Kuchenbeat», «Striķis», «Čipsis un dullais», «Sound Religion» un «7 pieauguši vīrieši».

«Balsam Club» kinozāle piedāvās «Future Shorts» īsfilmu programmu un pēdējo gadu labākās filmas no visas pasaules. «Kušš Tuss» teltī varēs vērot teātra un dejas teātra izrādes, mūsdienu dejas, salsas un indiešu dejas priekšnesumus, kā arī piedalīties perkusiju meistarklasē. Savukārt baudu ķermenim «Positivus» festivālā sniegs joga, Indijas masāža un karstais kubls zem klajas debess.

Festivāla biļetes nopērkamas «Biļešu servisa» kasēs. Divu dienu biļete pie ieejas maksās 33 latus. Vienas dienas biļete 17. jūlijam — 19 latus, bet 18. jūlijam — 25 latus.

Pērkot biļetes citās «Biļešu serviss» tirdzniecības vietās, paaugstinātā biļešu cena stāsies spēkā no 17. jūlija plkst. 17.00. Vairs nav spēkā grupas biļetes piedāvājums. Atsevišķi var iegādāties biļeti ieejai telšu pilsētiņā — tirdzniecībā un pie ieejas telšu pilsētiņā tā maksās 4,50 latus. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā kopā ar pieaugušo, kuram ir derīga festivāla biļete, bez maksas.

2009. gada «Positivus» festivāla apstiprinātie mākslinieki:

«Prāta vētra»
Mobijs
Šineida O’Konora
Pīters Dohertijs
Ebonija Bounsa
«The Whip»
«The Tiger Lillies»
«Two Door Cinema Club»
«The Happy Endings»
«The Leisure Society»
«Sons of Noel and Adrian»
Jack Beats
Seiji
«Ddzeltenie pastnieki»
«Instrumenti»
Jurga
«Zig Zag»
«The Hobos»
Martins Konfuseds
Els Mars
«Gaujarts»
«Mona de Bo»
«Satellites. LV»
Voiceks Voiska
«Maripossa»
«Hospitāļu iela»
«Pop Beats Poetry»
«The Mundane»
«Laime pilnīga»


 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv