Šodien seminārā varēs uzzināt par studiju iespējām Dānijā

Apollo
1 komentārs

Šodien notiks seminārs par studiju iespējām Dānijā, kura laikā būs iespējams uzzināt par nosacījumiem, kas jāievēro, piesakoties augstskolu programmām ārpus Latvijas,  informēja organizācijas «Dream! Foundation Latvija» pārstāve Linda Dombrovska.

Šodien seminārā varēs uzzināt par studiju iespējām Dānijā

Foto: Lita Krone/LETA

Seminārs notiks Rīgas Ekonomikas augstskolas 303.auditorijā plkst.18.

Dombrovska norāda, ka ar katru gadu ievērojami pieaug to studentu skaits, kas pēc vidusskolas absolvēšanas studijas izvēlas turpināt kādā no ārzemju augstskolām. Viens no populārākajiem studiju galamērķiem jauniešu vidū esot Dānija, kur ir pieejama bezmaksas izglītība Eiropas Savienības studentiem.

Vienlaikus organizācijas «Dream! Foundation Latvija» pārstāve minēja, ka Dānijas augstskolas studētgribētājus piesaistot arī ar augsto izglītības kvalitāti, plašo angļu valodā pasniegto studiju programmu klāstu, starptautisku vidi un daudzpusīgām prakses iespējām.

Seminārā būs iespēja iegūt informāciju par Dānijas izglītības sistēmu, pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, kā arī iepazīties ar dāņu augstskolām un piedāvātajām studiju programmām. Tikšot sniegti arī noderīgi padomi par studiju sākšanu ārzemēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv