Šokolādes čipendeils Ķīpsalā!

Apollo
0 komentāru

Festivālā «Erots 2009» ar baudpilnu erotisko šovu piedalīsies arī Marks Millers, ko viņa aprindās mēdz dēvēt par Jamaikas seksa vēstnieku.

Mūķene

Latvijas sievietes viņš grasās savaldzināt pirmo reizi.

Foto: «Erots»

Mark Miller sauc arī par šokolādes čipendeilu no Jamaikas, kaut arī viņš pašlaik dzīvo un strādā Vācijā. Jau bērnībā Marka lielākā vēlēšanās bija kļūt par skatuves mākslinieku un iekarot pasaules slavu, līdzīgi kā viņa tautiešiem — leģendārajai disko grupai «Boney M». Kā redzams, tas viņam ir izdevies, vai gan citādi mēs varētu priecāties par viņa aktivitātēm uz «Erota» skatuves!

Viņa striptīza šovi esot labi pazīstami Amerikā un Rietumeiropā. Marks vienmēr ir gaidīts viesis dažādos erotikas pasākumos, diskotēkās un privātajos sieviešu klubos. Latvijas sievietes gan viņš grasās savaldzināt pirmo reizi.

Marka priekšnesumi nav tikai ķermeņa atsegšana, priekšnesuma beigās aizsedzoties ar nelielu dvielīti. Redzēt, pieskarties un baudīt Marka vīrišķo spēku ir pārsteigumu pilns piedzīvojums ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei. Zinātāji apgalvo: vienmēr, kad uzstājas seksīgais un enerģiskais jamaikietis, sievietes vēlas iesaistīties viņa priekšnesumos, jo Marks māk iepriecināt.

Marka skatuviskais šarms neatstājot vienaldzīgus pat skeptiskākos un aizspriedumainākos.

* * *

Biļetes uz «Erotu 2009» nopērkamas «Biļešu servisa» (www.bilesuserviss.lv) kasēs visā Latvijā un Ķīpsalas hallē. Papildu informācija atrodama mājaslapā: www.erots.lv.  Biļešu cena iepriekšpārdošanā — Ls 12, tuvojoties pasākumam, kā arī pasākuma laikā tās var kļūt dārgākas.

Laba ziņa arī tiem, kas pasākumu vēlas apmeklēt abas dienas, — divu dienu biļete maksā tikai Ls 15! Katru dienu pirmajiem 500 apmeklētājiem — dāvana! Ieeja no 18 gadu vecuma! Papildu informācija mājaslapā: www.erots.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv