Somijā samaksu par dzīvokļa īri nereti iekasē baudā

Apollo
0 komentāru

Somijā visai populāri ir izīrēt dzīvokli pret seksa pakalpojumiem. Turklāt, vietējā policija, vērtējot iesniegumus, secinājusi, ka šāds norēķināšanās veids esot legāls, ja namsaimnieks nepielieto vardarbību vai draudus, vēstī «Newsru».

Somijā samaksu par dzīvokļa īri nereti iekasē baudā

Foto: Scanpix/Reuters

Visbiežāk iespēja norēķināties par dzīvokli ar seksa pakalpojumiem tiekot piedāvāta studentēm, kurām nereti ir ierobežoti finanšu līdzekļi.

Vienīgais nosacījums šādā «shēmā» - lai pakalpojuma ņēmējs un sniedzējs būtu pilngadīgi un ievērotu likumu. Tomēr likumsargi iesaka sievietēm, kuras piekrīt šādi norēķināties par dzīvokli, ziņot par to likumsargiem, jo tas varētu palīdzēt novērst noziegumus.

Jāatzīmē, ka Somijā prostitūcija ir legāls bizness, taču likums aizliedz nodarboties ar sutenerismu un publiski piedāvāt seksa pakalpojumus.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv