Somija sīvā cīņā apspēlē Vāciju Video

Pasaules čempionāta D apakšgrupas spēlē pirmdienas vakarā Somijas valstsvienība ar 1:0 izcīnīja grūtu un svarīgu uzvaru pār Vācijas hokejistiem.

Somija sīvā cīņā apspēlē Vāciju

Vienīgos vārtus šajā mačā Somijas komanda guva otrās trešdaļas 6. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās uzbrucējs Jarko Immonens. Somijas izlases vārtsargs Petri Vehanens atvairīja visus 28 metienus, bet Roberts Zeps netika galā tikai ar vienu no 37 somu metieniem.

Atgādinām, ka D apakšgrupas pirmajā spēlē šodien Dānijas izlases sensacionāli ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja ASV hokejistus.

Pēc divām spēļu kārtām šajā apakšgrupā izveidojusies ļoti interesanta situācija, jo līderos ar pieciem punktiem ir Dānijas izlase, trīs punkti ir Somijai, bet pa diviem - Vācijai un ASV. Ja vācieši pēdējā spēļu kārtā pieveiks Dāniju, tad Somija un ASV cīnīsies par izkļūšanu no apakšgrupas.