Somijas hokejistes izcīna bronzas medaļas

Vankūveras olimpisko spēļu turnīra spēlē par bronzas godalgām Somijas hokejistes ar 3:2 papildlaikā pārspēja Zviedrijas valstsvienību.

Michelle Karvinen

Mača pirmajā periodā neviena no komandām nespēja gūt vārtus, bet otrās trešdaļas 5. minūtē Somijas izlase atklāja spēles rezultāti, kad zviedru vārtsardzi Sāru Grānu pārspēja Heidija Peltari. 13. minūtē zviedrietes panāca izlīdzinājumu, kad skaitliskajā vairākumā precīzs metiens padevās Marija Rotai, tomēr jau 17. minūtē Mišela Karvinena atjaunoja Somijas valstsvienības vadību.

Trešā perioda 6. minūtē Zviedrijai atkal izdevās izlīdzināt rezultātu - skaitliskajā vairākumā izcēlās Danijela Rundkvista. Pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās un bronzas medaļu liktenis izšķīrās papildlaikā, kurā uzvaru somietēm nodrošināja Karolīna Rantameki.

Finālspēlē par zelta medaļām gaidāmajā naktī tiksies turnīra galvenās favorītes Kanādas un ASV hokejistes.