Somijas hokejisti uzvar zviedrus un izcīna otro vietu Sočos

7 komentāri

Eirotūres trešajā posmā - Pirmā kanāla kausa izcīņas - turnīra pēdējā spēlē šovakar Sočos Somijas valstsvienība ar 4:2 uzvarēja Zviedrijas hokejistus, izcīnot otro vietu turnīrā.

Tāpat Somijas hokejisti jau pirms pēdējā posma ir nodrošinājuši pirmo vietu Eirotūres sezonas kopvērtējumā.

Otrās trešdaļas 4. minūtē mača rezultātu atklāja zviedru uzbrucējs Andreass Engkvists, tomēr jau pēc nepilnām divām minūtēm Tomijs Sallinens panāca izlīdzinājumu, bet perioda 14. minūtē Peka Jormaka izvirzīja vadībā somus.

Trešā perioda 7. minūtē Tēmu Hartikainens panāca 3:1, 11. minūtē skaitliskajā mazākumā savus otros vārtus mačā guva Engkvists, bet minūti un četras sekundes līdz spēles beigām Olli Palola raidīja ripu tukšos zviedru vārtos.

Atgādinām, ka dienas pirmajā spēlē Čehija ar 2:1 pārspēja Krieviju, izcīnot trešo uzvaru trīs mačos un triumfējot turnīrā.

Ceturtdien Krievija ar 3:2 pieveica Zviedriju, bet Čehija ar 2:0 uzvarēja Somiju, savukārt sestdien Somija ar 3:2 pārspēja Krieviju, bet Čehija ar 2:1 «bullīšos» uzvarēja Zviedriju.