Somijas klubi KHL? Nekad nesaki nekad

Apollo
0 komentāru

Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) viceprezidents Kalervo Kummola sacījis, ka pilnībā izslēgt variantu, ka Somijas klubi nepiedalīsies KHL, nevar.

Somijas klubi KHL? Nekad nesaki nekad

Foto: AP/«Scanpix»

«Varu pateikt, ka pašreiz Somijas klubu dalība KHL diez vai ir iespējama. Taču mēs turpinām sarunas ar līgas prezidentu Aleksandru Medvedevu. Ir plāns izveidot Rietumeiropas divīziju,» norādīja Kummola vienā no savām pēdējām intervijām.

IIHF viceprezidents arī piebilda, ka sarunās tiek runāts par Čempionu līgas atjaunošanu. «Runājam par Čempionu līgas atdzimšanu. Paliek atklāti vairāki neskaidri jautājumi, taču jūs zināt – nekad nesaki nekad. Varbūt kādreiz Eiropa kļūs par vienu kopēju hokeja līgu, kurā spēlēs un augs pasaules līmeņa zvaigznes.»

Viņš arī atzīst, ka daudz ko nosaka finansiālā situācija. «Somijas klubi nevar lepoties ar tādiem budžetiem, kādi ir krievu komandām. Ja Krievijas klubam budžets ir 15 miljoni eiro, tad stiprākajai somu komandai kādi seši miljoni. Eiropas klubiem ir grūti piesaistīt sponsorus bez laba līguma ar televīziju. Šīs lietas ir savā starpā saistītas,» uzskata viceprezidents.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv