Šonedēļ «Mojo Cafe» — džezs un balādes

Apollo
0 komentāru

Trešdien, 12. augustā, «Mojo Cafe» uzstāsies Ingemars Pālens. Viņš izpildīs liriskas un melodiskas džeza, popa un roka balādes. Ingemars Pālens ir dziedātājs un komponists, kas sācis dziedāt salīdzinoši nesen.

Šonedēļ «Mojo Cafe» — džezs un balādes

Foto: Publicitātes foto

Piedalījies konkursā «Jaunās zvaigznes», kur nokļuvis līdz finālam, starptautiskajā konkursā «WorldStars», kur ieguva 3. vietu nominācijā «Vokāls». 2006. un 2007. gada vasarā ASV, Losandželosā, mācījies pie slavena vokālā pedagoga Seta Riggs, kas mācījis pareizi runāt daudzas pasaules mūzikas un filmu zvaigznes, piemēram, Vitniju Hjūstoni, Selīnu Dionu, Maiklu Džeksonu, gubernatoru Arnoldu Švarcenēgeru.

Koncerts «Mojo Cafe» būs piezemētas gaismas un radošas atmosfēras caurstrāvots.

Ceturtdien, 13. augustā, «Mojo Cafe» džeza duo — «Guru». «Guru» parasti ir džeza kvartets, bet šoreiz spēlē duetā. Inese Bērziņa — vokāls, Nora Bite — ģitāra. Izpilda džeza un popa standartus un new jazz oriģinālkompozīcijas.

«Kompozīcijas dejo cauri mierīgiem tuksnešiem, salauž taktsmērus pulkstenim, ielec latino ritmā, pēc tam atpūšoties melodiskā mierā. «Iegrūvo» un atkal brīvajā vējā plūst pa upi. Tās stāsta par vientuļiem vīriem tuksnesī, kā arī par iekšējās gaismas ieslēgšanu. Pulksteni, laiku, spēlmani, par to, ka varbūt jau par vēlu, par «slīdīgiem soļiem» un, jā, nevēlēšanos sacensties par... dzīvi,» par savu mūziku stāsta mākslinieces.

Ineses Bērziņas rotaļīgais vokāls jeb lielā balss un kontakts ar publiku komplektā ar Noras Bites kompozīcijām un ģitārspēli. Nora savos pieredzes gados paguvusi izspēlēties apmēram pa 30–40 dažādām grupām un projektiem («Red Bee», «Camillas», Deniss Paškevičs, Jolanta Gulbe, Raita Ašmaņa bigbends, «Cabaret» un daudzi citi projekti un grupas). Abas ar Inesi kopā spēlē trešo gadu.

Abas strādā arī par pedagoģēm. Inese — Ventspils un Bolderājas mūzikas skolas Džeza nodaļas vokālā pedagoģe. Abas ieguvušas pieredzi «Berklee School of Music» Itālijā vasaras nometnē un citās meistarklasēs gan Latvijā, gan ārpus tās, spēlējušās arī Ēģiptē.

Inese nesen piedalījusies slavenajā Igaunijas «Nomme Jazz» konkursa finālā. Bet galvenais nav pagātnē, bet pašreizējā mirklī — just un mīlēt to, ko dari! Tāpēc arī viņas spēlē!

Sākums plkst. 21.00
«Mojo Cafe» Pils ielā 7.
Ieeja par brīvu!
Informē: Arturs Orenits.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv