Šonedēļ noslēgsies kultūrvides festivāls «The City»

Apollo
0 komentāru

Šo sestdien, 14. martā, plkst. 17.00 klubā «Essential» notiks «THE CITY — pilsētvides kultūras festivāla» noslēguma pasākums un apbalvošanas ceremonija.

Šonedēļ noslēgsies kultūrvides festivāls «The City»

Noslēguma pasākumu vadīs «MTV Latvija» vīdžejs Žanete Skarule, pasākumā uzstāsies deju grupas «Soul Sisters», «JAM Style», «Skefolt», «NIGHT&DAY», deju studija «Pro-X», grupa «Beatbox INC», «Ketta & The Deep Production», Kurts un «Sekkta», Gacho, «RAF Crew», Klava, Pionieris, «Retro MC`s» un citi mākslinieki.

Pasākuma laikā tiks apbalvoti labākie darbi un to autori MC, betatbox, breakdance, hip hop dance, grafiti, pilsētvides foto un pilsētvides video kategorijās.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā. Visiem interesentiem vēl iespējams nobalsot par sev tīkamāko dalībnieku līdz 12. marta plkst. 23.59 festivāla mājaslapā http://www.thecity.lv.

«THE CITY — pilsētvides kultūras festivāla» ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos jauniešus. Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvidi pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās «Biļešu servisa» kasēs, kā arī internetā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv