Šonedēļ notiks Liepājas 384. dzimšanas dienas koncerts «Tai rītā...»

Apollo
0 komentāru

Rītvakar plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Liepājas 384. dzimšanas dienas svētku koncerts «Tai rītā...».

Šonedēļ notiks Liepājas 384. dzimšanas dienas koncerts «Tai rītā...»

Foto: M.Sīlis

Agra Engelmaņa, Aleksandra Iļjina, Andra Kontauta, Ērika Ešenvalda, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Selgas Mences un Valda Aivara dziesmas izpildīs Liepājas pilsētas kori.

Gaiss pamazām jau smaržo pēc pavasara, un pirmie sirdspuksti jau pamales piedziedājuši. Pamazām atceļo sveicieni pa putnu lielceļiem un sabirst Liepājas klēpī. Jau šonedēļ Liepājai 384. dzimšanas diena.

«Un mēs, Liepājas vēju skartie, apsveiksim pilsētu jau otrdien, 17. martā, pulksten 19.00, pulcējoties Liepājas Latviešu biedrības namā uz svētku koncertu «Tai rītā...». Tortes vietā dāvināsim pa gaišai domai, sveiciena vietā būs dziesmas, bet mūsu sirds degsme un mīlestība — sveču vietā, lai tai rītā, kad pilsēta mostas, par vienu mirkli bagātāka, tā atkal justos mīlēta,» stāsta Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Anda Birkenberga.

Ikviens mīļi ielūgts pievienoties sveicēju pulkam un dungot līdzi liepājnieku Agra Engelmaņa, Aleksandra Iļjina un Andra Kontauta, Ērika Ešenvalda, Imanta Kalniņa un Jāņa Lūsēna, kā arī Selgas Mences un Valda Aivara dziesmas, kuras svētku reizē viesiem izdziedās Liepājas Universitātes sieviešu koris «Atbalss», Liepājas baptistu Pāvila draudzes jauktais koris «Laiks» un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sieviešu koris «Aija», vīru koris «Dziedonis» un jauktie kori «Intis», «Kursa», «Lauma» un «Līva». Sveicienus krāšņā sajūtu buķetē savīs Liepājas teātra aktrise Anita Kvāla.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv